Misyonumuz

Misyonumuz


Serverimizin yaklaşık olarak 4-5 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen daha önceki serverlerimizi diğer sunucularımız ile birleştirerek oyuncularımızı daha çok bir topluluğa dahil ettik ve hiç bir oyuncumuzu mağdur etmedik. Server yöneticilerimiz daha öncesinde de server sahibi olmuş ve bu işi layıkı ile yerine getirmiş kişilerdir. Bugüne kadar hiç bir oyuncusunu mağdur etmemiştir. Bugüne kadar açtıkları hiç bir serveri kapatmamışlardır. Klasik serverların söyledikleri 1 oyuncu kalana dek açık tutacağız sözü yerine biz daha çok oyuncu nasıl bir arada tutarız derdine düşmüşlerdir. Bu sebeple son oyuncu kalana dek değil mevcut oyuncuları tek bir çatı altında toplayarak daha çok eğlenmenizi amaçlamışlardır.
Ekibimiz alanında uzman ve sizleri mağdur etmemek için büyük gayret göstermektedir. Bir serverin kurulumu basit gibi gözükse de profesyonel serverlar için bu kadar basit değildir. Serverimizin kurulum aşamaları ve gösterilen özeni aşağıdaki liste ile göreceksiniz.
 • Doğru düzgün veri merkezi seçimi ve güçlü makinalar(dedicated server)
 • Sadece kendi serverimize özel internet alt yapısı
 • Makinalar içerisine gerekli işletim sistemi kurulumu ve varsayılan işletim sistemini özel olarak optimize edip en performanslı hale getirmek
 • MySQL(veritabanı) sunucusu kurulumu ve optimizasyonu. Serverlarımız klasik sistemler gibi tek bir sunucuda barınmamaktadır. Ayrı bir sunucu ile database'imiz daha hızlı çalışacak hale getirilmektedir.
 • Güvenlik alt yapısının hazırlanması. Serverimiz sizlerin oyunda rahat rahat oynayabilmeniz için ek cihazlar ile DDOS, Botnet gibi saldırılardan korunmak adına özel donanımlar ile korunmaktadır ve özel yazılımlar ile desteklenmektedir.
 • Server dosyalarının hazırlanması. Serverimize ait dosyaların bütün kaynak kodlarına sahibiz ve kendimiz geliştirmekteyiz.
 • Web sitenin hazırlanması. Web sitemiz özel olarak kodlanarak sizlerin güvenliğini üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz. Bunu yaparken sizlerin zarar görmemesi ve en yüksek hızlarda hizmet alabilmeniz için özel scriptlerimiz tarafımızca hazırlanmaktadır.
 • Otopatch sunucumuzun hazırlanması. Otopatch sunucumuz tüm sistemimizden bağımsız yüksek bağlantı hızlarına sahip ve limitsiz indirme yapmanızı sağlayan alt yapıyı sağlamaktadır.
 • Reklam ve daha büyük bir topluluk. Bizler serverimizi daha çok oyuncuya ulaştırmak için en yoğun çabayı sarf etmekteyiz. Bu çabayı sarf ederken birçok siteden reklam hizmeti almaktayız bunlara büyük topluluklarda dahildir.(Google, Facebook gibi)
 • Hizmet. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek adına facebook sayfamız üzerinden her yazdığınıza en kısa sürede cevap vererek sorunlarınızı gidermek için çaba sarf etmekteyiz.
 • Sorunsuz eğlenceli bir oyun. Serverimiz piyasaya çıkan her eklentiyi doğrudan bünyesine almamaktadır. Bunu sebebi ise serverlerimizin sezonluk değil ömürlük olmasıdır. Yani biz yeni çıkan bir sistemi tam anlamı ile test etmeden sizlere sunmak yerine daha öncesinde testlerimizi yapıp sunmayı tercih etmekteyiz. Bunun sebebide var olan eğlenceli serverlerimizde hiç bir oyuncumuzun eziyet çekmemesini istememizdir.
 • Bakım ve düzenlemeler. Daha önce belirttiğimiz gibi kaynak kodlarımıza sahip olmamız ile düzenlemeler kendi elimizin altındadır. Bunlara ek olarak düzenli olarak bakımlarımızı yaparak en sorunsuz serveri sizlere sunmak amacımızdır.


Server kurmak bazıları için çok basit ufak ücretler gibi gözüksede bizim için öyle değildir. Bizler sizin en kaliteli hizmeti almanız için gece gündüz demeden çalışarak sizlere hizmet sunmaktayız. Bunlara ek olarak gerekli yerlerde gerekli yatırımları yaparak sizlere en güzel hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz.
1-2 aylık server açıp sizlerin emeklerini asla boşa çıkartmadık çıkartmayacağız.

Bütün oyuncularımıza serverimizde iyi eğlenceler dileriz...